Масова стрелба в банка в САЩ, четирима загинали и осем ранени (ВИДЕО, обновена)

Поредна масова стрелба в Съединените щати – този път в сграда на банка в Луисвил, Кентъки, предаде „Асошиейтед прес“.

Четирима са загиналите и осем ранените след поредната масова стрелба в американския град Луисвил, щата Кентъки, съобщи Си Ен Ен.

Масовата стрелба е била в сградата на банка в градчето. Двама от ранените са полицаи. Всички ранени са транспортирани в университетската болница в Луисвил. Двама от ранените, сред които и единият полицай, са в критично състояние.

От полицията потвърдиха, че стрелецът е мъртъв. Обстоятелствата около смъртта му не се съобщават.

Полицията в щата публикува съобщение в Туитър, което призовава хората в града да избягват района на стрелбата.

„Има много жертви. Активен агресор“, пише още в социалната мрежа.

На място са изпратени няколко полицейски коли, както и линейки, които извозват пострадалите, предаде бТВ.

Изпратени са и агенти на ФБР.