Председателят на Агенцията за бежанците подава оставка

Петя Първанова подава оставка като председател на Държавната агенция за бежанците. Това потвърди самата тя.

По думите ѝ тази сутрин е повикана на разговор в Министерски съвет. По време на разговора е станало ясно, че съвместната работа не може да продължи.

 

Източник: БНТ

снимка: БНТ