24.8 C
София
вторник, 25 юни 2024 г.
Категории:

Пълен хаос с програмата! БФС отложи кръгове от Първа и Втора лига

Спортно-техническата комисия на БФС отложи за пролетта мачовете от 19-ия кръг на Първа лига и 18-ия кръг на Втора лига заради липса на време да бъдат изиграни. Това се случва заради мачовете на националните отбори, които ФИФА насрочи в датите от 16 до 25 ноември.

При това положение на 19 ноември започват мачовете за Купата на България, които ще завършат с евентуален сблъсък между Лудогорец и Левски на 4-и другия месец.

Шампионът Лудогорец обаче ще изиграе и двата си отложени мача на 26 ноември гостуване на Славия и на 1 декември домакинство на Левски.

Предвид насрочените срещи на българският национален отбор по футбол – мъже на 16.11 и 20.11.2022 година и на националния отбор по футбол – U-21 на 21.11 и 25.11.2022 година, 19-ти кръг на Първа професионална футболна лига и 18-ти кръг на Втора професионална футболна лига ще се проведат през пролетния дял на сезон 2022/2023 година.

Приема предложената програма за провеждане на отложените срещи от 5-ти и 6-ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
Отложена среща от V-ти кръг на Първа професионална футболна лига

26.11/събота/
Славия Сф –  Лудогорец 1945 Рз              15.00       Диема спорт

Отложена среща от VI-ти кръг на Първа професионална футболна лига

01.12/четвъртък/
Лудогорец 1945 Рз   –  Левски Сф           15.00       Диема спорт
Приема предложената програма за провеждане на 1/16 финалите на Купа България, както следва:
Купа България 1/16 финали

19.11/събота/: Вихрен Санд – Левски Сф          12.00       Диема спорт

19.11/събота/: Розова долина Каз – Лудогорец Рз 13.30       Диема спорт 3

19.11/събота/: Марица Пд – Хебър 1918           13.30

19.11/събота/: Дунав Рс – Арда Кж               13.30

19.11/събота/: Чавдар Етр – Пирин Бл            13.30

19.11/събота/: Стр. слава Рад – Спартак 1918 Вн 13.30

19.11/събота/: Спортист 2009 – Славия 1913 Сф   13.30

19.11/събота/: Витоша Бист – Ботев Враца        13.30

19.11/събота/: Спартак Плевен – Локомотив Сф    13.30

25.11/петък/: Черноморец Бч – Ботев Пд          12.30       Диема спорт

26.11/събота/: Гигант Съед – ЦСКА-София         12.00       Диема спорт

26.11/събота/: Крумовград – Септември Сф        13.30

26.11/събота/: Миньор Пк – Берое СЗ             13.30

26.11/събота/: Севлиево – ЦСКА 1948             13.30

27.11/неделя/: Марек 1915 – Локомотив 1926 Пд   12.30       Диема спорт

27.11/неделя/: Литекс – Черно море Вн           13.30

 

Приема предложената програма за провеждане на 1/8 финалите на Купа България, както следва
Купа България 1/8 финали

Победител от срещата              – Победител от срещата        Час

26.11/съб/: Марица Пд /Хебър 1918 – Дунав Рс/ Арда Кж       13.30

27.11/нед/: Стр.слава Рад/Спартак Вн – Чавдар Етр/ Пирин Бл 13.30

28.11/пон/: Спартак Пл/Локомотив Сф – Витоша Бис/Ботев Вр.  12.00  Диема спорт

01.12/чет/: Крумовград/Септември Сф – Гигант Съед/ЦСКА-Сф   12.00  Диема спорт

02.12/пет/: Миньор Пк/ Берое СЗ – Севлиево/ЦСКА 1948        12.30  Диема спорт

03.12/съб/: Спортист Своге/Славия – Черноморец Бч/Ботев Пд  12.00  Диема спорт

03.12/съб/: Литекс/ Черно море Вн – Марек/Локомотив Пд      15.00  Диема спорт

04.12/нед/: Розова дол.Каз/Лудогорец Рз – Вихрен/Левски     13.30  Диема спорт

- Реклама -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
- Реклама -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Последни новини