Автобус се вряза в тир на входа на София


Тежка катастрофа е станала тази сутрин на автомагистрала „Хемус“ на входа на София след село Яна. Според публикации в социалните мрежи автобус се е врязал в тир, като в инцидентът е участвал още един товарен автомобил.

На място са пристигнали линейки и полиция. Магистралата е блокирана за движение.

По информация на bTV има над 10 пострадали и 1 жертва.

Катастрофата е станала в малките часове на нощта.

От МВР към момента отказват да предоставят информация.