Бойко Борисов: Много компромиси сме правили досега с „Промяната“!

Бойко Борисов декларира след края на изборите, че ГЕРБ нямало да прави подмяна на вота на хората. Лидерът на партията, която за пореден път печели парламентарните избори, отсече, че следващото правителство щяло да работи по програмата на ГЕРБ.

„Лидерите да преспят и никой да не надскача изборния си резултат. При подобни победи сме правили много компромиси, но няма да подменяме вота на хората. Ще управлявам с всеки, който подкрепя нашата програма, да която гласуваха хората. Тя ще бъде основоположна за всички, които искат да има правителство“, заяви Борисов.

Според него равноотдалечен премиер е подмяна на вота на хората. „Никой българин не е гласувал днес за някой, на когото дори не му знаем името“, категоричен бе лидерът на ГЕРБ, който се закани да не се води от заклинания, визирайки ПП-ДБ. „Много компромиси сме направили досега с тези хора!“