20.8 C
събота, 13 април 2024 г.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

ЦСКА измъкна трите точки срещу 10 от ЦСКА 1948

ЦСКА обърна и победи ЦСКА 1948 с 2:1 в мач от 24-тия кръг на efbet Лига. Успехът за „армейците“ на стадион „Витоша“ в Бистрица дойде изключително трудно с дебютен гол на резервата Улаус Скаршем в добавеното време на мача.

Домакините поведоха с попадение на Евгени Сердюк в 11-ата минута, но в края на първата част останаха с човек по-малко. Неделко Пишчевич беше изгонен с втори жълт, респективно червен картон.

След почивката треньорът на гостите Нестор Ел Маестро направи много промени, които дадоха резултат. Влезлият като резерва Данило Асприля отбеляза за 1:1, а друга резерва Скаршем вкара победния гол за ЦСКА. На два пъти в ролята на асистент влезе Джонатан Линдсет.

След измъчения успех ЦСКА е трети в класирането на efbet Лига с 51 точки, докато тимът, воден от Николай Панайотов, е шести с 37.