Деси Добрева: Връщам Нешка Робева на сцената

Деси Добрева се завърна триумфално на сцената на „Като две капки вода“, за да си партнира с Иван Христов. Тя влезе в образа на Нети, а той – на Дони. Дуетът донесе и първата победа на Иван в шоуто за имитации. 

Деси определено се чувства в свои води в „Капките“. Самата тя бе участник в предаването през 2019 година, както и в благотворителното издание, съвместно с УНИЦЕФ. 

  • Деси, завърнахте се на сцената на „Като две капки вода“, макар и като гост, за да подкрепите Иван. Направихте фурор, но имаше ли притеснение?
  • Винаги се притеснявам, но този път сякаш бях малко по-спокойна. Чувствах се като у дома си и самата атмосфера беше много предразполагаща и приятелска.
  • От екипа обаче ми разкриха, че леко сте се притеснявали заради лепенките, които скриваха някои части от тялото ви?
  • Хич не беше леко! (Смее се.) Много се притеснявах. В оригиналния клип към песента „Този филм“ Нети от кръста нагоре е „облечена“ само с две лепенки от черен гафер. На видео стои по един начин, но на сцената е съвсем различно. Това определено беше предизвикателство – нещо ново за мен, но мисля, че все пак се справихме с Иван и се доближихме, колкото можахме, до оригинала. Много съм благодарна за разбирането и за подхода на екипа, които се съгласиха под лепенките да сложа едно малко естетично бюстие. 
  • След като спечели лайфа, Иван каза, че без вас тази победа е нямало как да стане. Трогна ли ви с тези думи?
  • Много мило беше от негова страна, да. Все пак моята роля по-скоро е като анонс към официално прессъобщение. В главната роля беше Иван и всичко положително, което може да се каже, е за неговото изпълнение. Той направи прекрасен образ. Ако аз съм успяла да спомогна за неговата победа, макар и с мъничко, ще съм много щастлива.
  • Антон Стефанов
  • Прочетете още на сайта за изкуство bgart.bg