
Елена Атанасова е едно от откритията на 12-ия сезон на „Като две капки вода“ по Нова телевизия. В първите четири лайфа тя имаше нелеката задача да имитира Пинк, Гери-Никол и 100 Кила, Светльо от „Хиподил“ и Гери Халиуел. Направо да се чуди човек как актрисата успява да се справи с тези сложни превъплъщения на фона на изключително натоварената си програма.
Елена е част от трупата на Сатиричния театър, където играе в няколко представления. Освен това сега репетира пиесата на Стефан Цанев „Конят на Александър Велики“, която ще бъде представена със заглавието „Мистерия с кон“. Гастролира и на сцени извън столицата. През есента се очаква премиера на голям екран да направи и филмът „Клас 90“, в който участва. Въпреки многото ангажименти Елена не се оплаква. А и все пак намира време за няколко часа качествен сън.
– Елена, какво приключение е за вас „Като две капки вода“?
– Отдавна чакано приключение. Изгледала съм всички сезони и това, че сега „Като две капки вода“ ми се случва на мен, е сбъдната мечта. В постоянна еуфория съм, която мога да сравня само с моментите на влюбване, когато човек чувства пеперуди в стомаха.
Прочетете още на сайта за изкуство bgart.bg
