
Галин, смятан за един от фаворитите „Кухнята на Ада“, напусна риалити шоуто на крачка от финала. След като излезе, той даде интервю за подкаста на предаването и разкри през какъв тежък период е минал като дете. Галин е страдал от раково заболяване на белите дробове. Две години изкарал по болници. Подложил се химиотерапия, опадала му косата, но той не се предал.
Бил е само на 6, когато се разбрало за сериозния проблем. Веднъж майка му забелязала, че момчето диша трудно и дори припаднало пред очите й. Веднага отишли на лекар в родния Червен бряг. Докторите обяснили, че не е нищо сериозно, но майката настоявала да чуе и друго мнение. Стигнали до София и в „Исул“ открили страшното заболяване. Точно в този момент в болницата бил дошъл и холивудският актьор Стивън Сегал, който дарил голяма сума пари за закупуване на апаратура за лечението точно на тази болест. И до днес Галин е много благодарен на звездата за жеста, защото именно това го спасило и сега той е здрав.
