Галин от „Кухнята на Ада“ се борил със страшно заболяване

Галин, смятан за един от фаворитите „Кухнята на Ада“, напусна риалити шоуто на крачка от финала. След като излезе, той даде интервю за подкаста на предаването и разкри през какъв тежък период е минал като дете. Галин е страдал от раково заболяване на белите дробове. Две години изкарал по болници. Подложил се химиотерапия, опадала му косата, но той не се предал. 

Бил е само на 6, когато се разбрало за сериозния проблем. Веднъж майка му забелязала, че момчето диша трудно и дори припаднало пред очите й. Веднага отишли на лекар в родния Червен бряг. Докторите обяснили, че не е нищо сериозно, но майката настоявала да чуе и друго мнение. Стигнали до София и в „Исул“ открили страшното заболяване. Точно в този момент в болницата бил дошъл и холивудският актьор Стивън Сегал, който дарил голяма сума пари за закупуване на апаратура за лечението точно на тази болест. И до днес Галин е много благодарен на звездата за жеста, защото именно това го спасило и сега той е здрав.