Камелия взела тлъст хонорар, в чалготеката присъствал и кметът Васил Терзиев

Чалга дивата Камелия е прибрала хонорар в размер на 10 бона на партито на Григор Димитров и Новак Джокович, за да забавлява спортистите. В разгара на купона се появил и изненадващ гост – столичният кмет Васил Терзиев, който по-рано изгледа и мача на тенис звездите в „Арена София“.

Управата на дискотеката позвънила на Камелия, която обаче вече се стягала за път към Пловдив, където имала участие по програма. Очаквано обаче нямало как да откаже на поканата за партито на Гришо и Джокович и се съгласила да им пее срещу тлъстия хонорар, пише Уикенд.

Запознати разкриват, че вторник, денят, в който се игра звездният мач, е неработен за популярното заведение „Тhе 1“, но са отворили врати специално заради Новак Джокович. Това явно е станало достояние на доста хора, тъй като дискотеката се пръскаше по шевовете заради двете знаменитости.

Камелия, както стана ясно и от интервюто по-късно с клетия диджей, който отказа да пусне любимото парче на сръбската звезда, е била специалният подарък за Джокович от Гришо и екипа му. Цялата организация с ангажирането на русата певачка е станала на пожар в деня на шоу мача. Главатарят на мениджърския екип на хасковлията – Георги Стоименов, държал всичко да остане в тайна, за да бъде изненада за сръбския тенисист.