Назначиха Георги Тодоров за зам.-министър на туризма

Георги Тодоров е назначен за заместник-министър на туризма, съобщиха от МС. Той е назначен със заповед на премиер Румен Радев.

Георги Тодоров е юрист. През 2021 година е служебен министър на транспорта и съобщенията в първото правителство на Стефан Янев, а при Гълъб Донев е служебен министър на електронното управление.

Той е оглавявал УС на ДП „Пристанищна инфраструктура“, бил е председател на УС на „Информационно обслужване“, председател на Съвета на директорите на „Български пощи“ и е бил зам.-председател на Съвета на директорите на „Пристанище Бургас“.