
Певецът Орлин Горанов си тръгва от популярната викторина по БНТ „Последният печели“. Той ще бъде сменен от Камен Воденичаров.
Новината съобщи Воденичаров в ефира на Националната телевизия. По думите му да поеме тази роля от толкова обичан и успешен водещ е огромна отговорност. Орлин Горанов води предаването „Последният печели“ от самото му създаване, като причината за смяната не е коментирана. Новият сезон на викторината започва на 9 септември.
