Откриха тяло до подлеза на НДК

Снимката е илюстративна

Труп на човек е открит вчера вечерта в района на подлеза на НДК, съобщават от Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР). При първоначалния оглед на място криминалистите не са установили следи от насилие. Към момента самоличността и точните причини за смъртта остават в процес на изясняване.

Случаят привлече вниманието на множество преминаващи по пешеходната зона в центъра на София.

Според твърдения на очевидци около 20:00 часа на 14 май е бил забелязан мъж на видима възраст 40–50 години, лежащ по лице на земята. Хора, които са се притекли на помощ, посочват че след като са го обърнали, са установили, че е в тежко състояние.