Победителят от „Капките“ Вениамин се разплака на промоцията на първия си албум


Победителят от миналия сезон на „Като две капки вода“ Вениамин, който триумфира на финалния концерт на стадион „Васил Левски“, вече има първи албум, озаглавен „Да бъда твой“. Младият певец го представи в столичен клуб и толкова се развълнува, че не сдържа емоциите си и се разплака пред многобройната публика.

Началото на промоцията бе дадено с видеопослание от самия Вениамин, който каза: „Имаше моменти, когато губех всичко, за да разбера какво има значение. И нещото, което научих по пътя, е, че най-силното чувство не е да притежаваш, а да принадлежиш. Да бъда твой!“.

На представянето Вениамин изпя всички парчета от дебютния си албум, като някои са в колаборации с негови колеги. Една от изненадите бе изпълнението му на „Облаче ле, бяло“, а на друга песен малко момиченце от публиката съвсем импровизирано стана негова дуетна половинка.