
Гръцката полиция издирва извършителите на банков обир, пише „Катимерини“. Двама мъже влезли в банка в Като Титорея, Централна Гърция, а трети ги чакал отвън, в кола за бягство. Извършителите били въоръжени. Единият носил автомат „Калашников“, а другият – пистолет.
Те заплашили банковите служители и поискали да им се даде достъп до трезора. Смята се, че обирджиите са отмъкнали приблизително 200 000 евро.
След като са излезли от банката, те се качили в колата избягали към планината Парнас.
По време на обира в банката имало трима души. Никой не е пострадал.
