Започва 49-ата Национална изложба на карикатурата


В четвъртък, 4 април от 18 часа се открива 49-ата Национална изложба на карикатурата. Форумът, който ще продължи до 20 април се провежда в изложбените зали на „Шипка“ 6.

Националната изложба на карикатурата има за цел да стимулира развитието на изкуството на карикатурата в България и да допринася за популяризирането на творчеството на българските карикатуристи в страната и в чужбина, където те получават признание и награди.

Прочетете още на сайта за изкуство bgart.bg